Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 4 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

با عنايت به دیدگاههای رهبر کبير انقلاب و بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (قدس سرّه) ....

اطلاعات بیشتر

Easy to starts

سرعت در ارائه خدمات

در این منطقه کلیه فرآیندهای شهرداری با حداکثر شرعت و دقت با استفاده از سیستم های مکانیزه انجام می شود.

اطلاعات بیشتر

برگزاری سومین آیین گرامیداشت خواجوی کرمانی

 

 
شهردار کرمان گفت: باید قدرشناس تمام مفاخر استان در موضوعات مختلف ادبی، شعر، هنر، ورزش و علمی باشیم.
سیدمهران عالم‌زاده در حاشیۀ سومین آیین بزرگداشت خواجوی کرمانی که به مناسبت 17 دی‌ماه، روز بزرگداشت خواجو برگزار شد، افزود: این مفاخر باعث می‌شوند نام کرمان در ایران و دنیا شنیده شود؛ بنابراین، باید برای پاس‌داشت مفاخر کرمان و استان برنامه داشته باشیم و آیین برگزار کنیم تا به وظیفۀ خود نسبت به این افراد عمل کرده باشیم.
وی ادامه داد: هم‌چنین نگاه و رویکرد شهرداری کرمان این است که برای افرادی هم که امروز جزء مفاخر کرمان محسوب می‌شوند و هنوز در قید حیات هستند، چنین مراسم و آیینی برگزار کند.
شهردار کرمان با بیان این‌که این برنامه به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری و با همکاری اندیشه‌سرای فردوسی کرمان برنامه‌برنامه‌ریزی شده است، گفت: هم‌چنین فردا برنامۀ دیگری با همکاری اندیشه‌سرای فردوسی کرمان که تشکل ادبی مردم‌نهادی است، برنامه‌ریزی شده تا مردم متوجه شوند که این امور نیز مورد توجه شهرداری کرمان است.
عالم‌زاده در رابطه با حمایت از سازمان‌های مردم‌نهادی که در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و غیره فعالیت می‌کنند، گفت: نه‌تنها اندیشه‌سرای فردوسی که در حوزۀ ادبی فعال است؛ بلکه از بقیۀ سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه‌های مختلف نیز حمایت می‌کنیم تا وظیفۀ خود را در این زمینه انجام دهیم؛ چراکه وقتی یک هنرمند، ورزشکار و یا فردی که در المپیاد علمی به موفقیت‌هایی دست پیدا کرده، نام کرمان را بلندآوازه می‌کند، مردم دنیا با کرمان آشنا می‌شوند و کرمان، در ایران و دنیا شناخته می‌شود.
شهردار کرمان شناساندن کرمان را بسیار با اهمیت دانست و گفت: وقتی مردم دنیا با این شهر و ظرفیت‌های علمی، فرهنگی، هنری و غیرۀ آن آشنا شوند، تاریخ و میراث کرمان را مطالعه می‌کنند و برای سفر به کرمان انگیزه پیدا می‌کنند؛ بنابراین، باید به‌عنوان یک کار فرهنگی درآزمدت، برای برگزاری این‌گونه آیین‌ها برنامه‌ریزی کرد.

 شهردار منطقه چهار کرماننیز با اشاره به اینکه این مراسم با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی  شهرداری و اندیشه سرای فردوسی کرمان برگزار شد،گفت:این اقدام در راستای تکریم و تجلیل از مفاخر کرمان صورت گرفته است.

محمد حسین مومنی افزود:این برنامه ها فرصت مناسبی است تا به یاد آوریم آنچه در حوزه فرهنگ و ادب به دست آورده ایم، حاصل تلاش این بزرگان است.

گفتنی است این مراسم با حضور اعضای شورای شهر،شهردا،جمعی از مدیران شهری،پیشکسوتان ادبی استان و جمعی از شهروندان برگزار شد و با اهداء شاخه گل،شعر خوانی و اجرای موسیقی سنتی همراه بود.

مدیران شهرداری


معاون برنامه ریزی

مسعود محمدی قرد

معاون شهرسازی

مهندس وحدتی


معاون خدمات شهری

مهندس عسکری


معاون فنی و عمرانی

مهندس قربانی


سرپرست معاونت مالی و اقتصادی

مهدیه پارسا

Go to top