Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 4 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

با عنايت به دیدگاههای رهبر کبير انقلاب و بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (قدس سرّه) ....

اطلاعات بیشتر

Easy to starts

سرعت در ارائه خدمات

در این منطقه کلیه فرآیندهای شهرداری با حداکثر شرعت و دقت با استفاده از سیستم های مکانیزه انجام می شود.

اطلاعات بیشتر

به مناسبت هفته سالمند:

برگزاری ویژه برنامه فرهنگی و ورزشی در پردیسان قائم

 

شهردار منطقه چهار کرمان از برگزاری مراسم فرهنگی و ورزشی با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری در پردیسان قائم(عج) به مناسبت هفته سالمند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار،مهندس مومنی ضمن گرامیداشت هفته سالمند ،هدف از اجرای این برنامه‌ را تکریم و منزلت سالمندان ، توجه و احترام به جایگاه ایشان عنوان کرد.

وی توسعه فضاهای فرهنگی، ورزشی و رسیدگی به امور اجتماعی شهروندان به خصوص سالمندان وبازنشستگان را از اولویت‌ها و برنامه‌های مهم شهرداری دانست و افزود: در این راستا بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده،برنامه های مستمر و متنوعی ازجمله مراسم (هرصبح آدینه باشما)در پردیسان قائم(عج) برگزار می‌شود که این مراسمات در ایام محرم و صفر به دلیل ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(علیه السلام)برگزار نمی گردد.

وی با اشاره به اینکه سالمندی ویژگی های خاص خود را دارد و این قشر به عنوان شهروند ارشد جامعه شناخته می شوند،تصریح کرد:مدیریت شهری برنامه ریزی های مختلفی در خصوص تامین رفاه حال این قشر دارد و سعی بر این است که با برنامه های مختلف فرهنگی و اجتماعی در جهت تکریم این قشر گام برداریم.

گفتنی است این ویژه برنامه همراه با اجرای ورزش صبحگاهی ،اجرای ورزش باستانی با حضور پهلوان ذاکر پیشکسوت استان،اجرای نمایش طنز،اجرای مسابقه و اهدای جوایز و انجام تست فشار وقندخون و آموزش های شهروندی پزشکی ویژه سالمندان همراه بود.

 

 

مدیران شهرداری


معاون برنامه ریزی

مسعود محمدی قرد

معاون شهرسازی

مهندس وحدتی


معاون خدمات شهری

مهندس عسکری


معاون فنی و عمرانی

مهندس قربانی


سرپرست معاونت مالی و اقتصادی

مهدیه پارسا

Go to top