Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 4 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

با عنايت به دیدگاههای رهبر کبير انقلاب و بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (قدس سرّه) ....

اطلاعات بیشتر

Easy to starts

سرعت در ارائه خدمات

در این منطقه کلیه فرآیندهای شهرداری با حداکثر شرعت و دقت با استفاده از سیستم های مکانیزه انجام می شود.

اطلاعات بیشتر

آسفالت بیش از ۴هزار متر مربع از معابر و کوچه های خیابان شهید احمدی

 

 

ساعاتی پیش شهردار کرمان به همراه جمعی از مدیران شهری از روند آسفالت، بهسازی و تجهیز بوستان خیابان شهید احمدی واقع سرآسیاب فرسنگی بازدید کرد.

شهردار منطقه چهار  با بیان اینکه عملیات آسفالت معابر و کوچه های این خیابان به سرعت در حال انجام است، افزود: تا کنون بیش از چهار هزار متر مربع از معابر و کوچه‌های خیابان شهید احمدی توسط شهرداری آسفالت شده است.
مومنی یادآور شد: آسفالت این محدوده پس از درخواست و پیگیری شهروندان این منطقه و بازدید استاندار در دستور کار حوزه معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری قرار گرفت که خوشبختانه امروز شاهد آسفالت تعداد زیادی از کوچه‌های این خیابان و خوشحالی و رضایت شهروندان هستیم .

وی با اشاره به اینکه این محدوده جزو طرح هدف نیست و جزو محدوده کمتر برخوردار از شهر است،ادامه داد: درآمد شهرداری این منطقه پایین است که کمک کردیم تا آسفالت کوچه‌های خاکی این محدوده با کمک و هزینه شهرداری انجام شود که هم اکنون بخشی از آن انجام و مابقی کوچه ها نیز به ترتیب آسفالت خواهد شد.
وی هم چنین در ادامه به بهسازی و تجهیز بوستان نیلوفر واقع در کوچه ۶شهید احمدی به وسایل بازی و نیمکت پارکی اشاره کرد و گفت :مشکل فضای سبز این مجموعه نیز به همت همکاران سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری مرتفع شده است.
مومنی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه طرح آسفالت محله های هدف در شهرک صنعتی در حال انجام است، تصریح کرد: پیگیر هستیم تا این منطقه نیز جزو طرح هدف قرار گیرد و وزارت راه و شهرسازی برای آسفالت کلیه معابر آن، قیر رایگان در اختیار شهرداری قرار دهد.
وی ضمن ابراز خرسندی از رضایت اهالی این منطقه به جهت آسفالت معابر، از تلاش‌های معاون حمل و نقل و امور زیربنایی،سازمان عمران و  بازآفرینی شهری ،همکاران شهرداری منطقه چهار ،معاونت خدمات شهری و سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری تشکر و قدر دانی کرد.

مدیران شهرداری


معاون برنامه ریزی

مسعود محمدی قرد

معاون شهرسازی

مهندس وحدتی


معاون خدمات شهری

مهندس عسکری


معاون فنی و عمرانی

مهندس قربانی


سرپرست معاونت مالی و اقتصادی

مهدیه پارسا

Go to top