Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 4 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

با عنايت به دیدگاههای رهبر کبير انقلاب و بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (قدس سرّه) ....

اطلاعات بیشتر

Easy to starts

سرعت در ارائه خدمات

در این منطقه کلیه فرآیندهای شهرداری با حداکثر شرعت و دقت با استفاده از سیستم های مکانیزه انجام می شود.

اطلاعات بیشتر

اجرای طرح آموزشی تفکیک پسماندهای خشک از مبداء در منطقه چهار شهر کرمان

شهردار منطقه چهار شهر کرمان، از اجرای طرح آموزشی تفکیک پسماندهای خشک از مبداء در خیابان کودکان با همکاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری و شرکت بزم آرانیکان خبرداد.
محمدحسین مومنی با تاکید بر اهمیت و ضرورت تفکیک پسماند از مبداء گفت: یکی از راه‌های حفظ محیط زیست، مدیریت صحیح پسماند از طریق تفکیک و بازیافت است.
 وی با بیان این که این کار در رعایت اصول بهداشتی نیز نقش دارد، تصریح کرد: جمع‌آوری زباله هزینه های زیادی برای شهرداری دارد اما می‌توان با آموزش صحیح و اصولی بخش زیادی از هزینه های جمع آوری و ساماندهی پسماند را حذف می نماید.
وی با اشاره به اینکه اجرای طرح آموزشی تفکیک پسماند از مبداء در قالب آموزش چهره به چهره و بر اساس تقسیم بندی محلات با مراجعه حضوری درب منازل صورت می گیرد، افزود: در این راستا تاکنون این طرح در بیش از ۷۰ درصد منطقه چهار شهر کرمان اجرا شده است.
مومنی تصریح کرد: با توجه به اجرای طرح محله زیبا در سطح این منطقه، اجرای طرح آموزشی تفکیک پسماند از مبداء در قالب تکمیل این طرح انجام و بعد از آموزش چهره به چهره، پسماندهای خشک از درب منازل جمع آوری می گردد.
وی همچنین با اشاره به اهمیت و ضرورت آموزش‌های شهروندی، گفت: یکی از اولویت های اصلی این منطقه در سال آینده، آموزش‌های شهروندی است.

 

 

مدیران شهرداری


معاون برنامه ریزی

مسعود محمدی قرد

معاون شهرسازی

مهندس وحدتی


معاون خدمات شهری

مهندس عسکری


معاون فنی و عمرانی

مهندس قربانی


سرپرست معاونت مالی و اقتصادی

مهدیه پارسا

Go to top